Zimbo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zimbo

Virtualus Šunynas
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Miško Takas

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Leey.
Direktorė.
Leey.


Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2010-03-31

Miško Takas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Miško Takas   Miško Takas Icon_minitimePen. 04 09, 2010 8:21 am

Miško Takas I17_015
Atgal į viršų Go down
https://zimbo.forummotion.com
Leey.
Direktorė.
Leey.


Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2010-03-31

Miško Takas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško Takas   Miško Takas Icon_minitimePen. 04 16, 2010 11:42 am

Iš namų su Doniu patraukėme link Miško. Prasivėrė platus miško takas, kaip visada apsidairiau ar nematyti toliau žmonių su kitais šunimis, kai buvau įsitikinusi nusegiau pasaitėlį. Iš striukės kišenės išsitraukiau kamuoliuką, mečiau į toli iš visų jėgu, Donis nubėgo jo paimti. Pažaidėm apie psuvalandį, kai buvo gerokai nutolę apsisukome atgal, Donis suprato,kad jau traukiame namo, tad grįžtant atliko visus butiniausius reikaliukus.
Atgal į viršų Go down
https://zimbo.forummotion.com
Dizz.

Dizz.


Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2010-04-10

Miško Takas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško Takas   Miško Takas Icon_minitimePir. 04 26, 2010 7:50 am

Su portia nužingsniavome į miškelį. Paukšteliai čiulbėjo, oras buvo nei šaltas nei labai karštas. Įkvėpiau giliai miško oro.
Šįkart buvau labai atsargi. Sykį Portia buvo nutaikikusi laiką, kai užsisvajojau, tada pabėgo nuo manęs. Gerai kad spėjau pavyti.
Apsidairiau aplik. Mus supo tik didžiuliai medžiai.
-Gal gerai,- tariau ir atsegiau šuns pavadį.
Mergytė elgėsi palyginus gerai. Susikišau rankas giliai į kišenes. Staiga išgirdau atvažiuojant dviratį.
Porčius pradėjo loti ir bėgti.
-Portija, stok!- surikau.
Tačiau mergytė manęs neklausė. Ji bėgo kiek kojos nešė.
Kai pagavau šunį, dviratininkas buvo nuskuodęs. Kai mergytė padarė visus reikaliukus, patraukėme namučio.
Atgal į viršų Go down
Flairin.
Direktorė.
Flairin.


Pranešimų skaičius : 87
Join date : 2010-04-09
Age : 27
Miestas : Kaunas.

Miško Takas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško Takas   Miško Takas Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 11:58 am

Taigi ateiname pasivaikščioti čia su Dambo. Vaikštom ramiai, lengvas vėjelis kedena man plaukus, Dambo šmurkšteli į krūmą, apsiuosto ir išlenda. Galiausiai atliko reikalus ir patenkintas pasipurtė. Nusijuokiau ir atsegiau pavadį, kad galėtų palakstyti. Jis ėmė šokinėti prie manęs prašydamas žaisti.
Iš kišenės ištraukiau tą patį kamuolį ir mečiau taip toli, kad Dambo bėgdamas iš paskos ir gaudydamas kamuolį dingo horizonte.
-Dambo!!!!!!! - surikau ir pasiledau iš paskos.
Galiausiai jis pagavo kamuolį ir laimingas atbėgo pas mane. Aš sustojau ir ėmiau giliai alsuoti.
-Dabar ir aš pavargau... - nusiskundžiau ir sukikenau.
Paglosčiau jam galvą. Paėmiau kamuolį ir dar biškį pamėčiau kol ir jis pavargęs emė lekuoti.
-Na gerai, dabar tai jau tikrai einame namo, - tariau ir paėmiau iš jo kamuolį.
Prisegiau pavadį ir išėjom.
Atgal į viršų Go down
Molly.

Molly.


Pranešimų skaičius : 48
Join date : 2010-04-20
Miestas : Zarasai.

Miško Takas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško Takas   Miško Takas Icon_minitimeŠt. 05 01, 2010 12:57 am

Beeidami namo sugalvojome pailginti kelią ir užsukti čionai. Nemačiau žmonių tad nuėmiau pavadžius ir šunys pasileido miško taku. Numečiau jiems pagalį ir taip žaidėme kol priėjome namų kvartalą.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Miško Takas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško Takas   Miško Takas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Miško Takas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Ežeras netoli miško
» Takas - keliautojams

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Zimbo :: Įvažiavimas į gamta :: Gamta-
Pereiti į: