Zimbo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zimbo

Virtualus Šunynas
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 flodas

Go down 
+4
Leey.
Elfen*
Flairin.
Paulinux.
8 posters
AutoriusPranešimas
Paulinux.
Bankininkė



Pranešimų skaičius : 12
Join date : 2010-04-09

flodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flodas   flodas Icon_minitimePen. 04 09, 2010 12:02 pm

Na man pats stilius nekoks.
Toliau atmosfera labai nejauki ir taip toks..
Atgal į viršų Go down
Flairin.
Direktorė.
Flairin.


Pranešimų skaičius : 87
Join date : 2010-04-09
Age : 27
Miestas : Kaunas.

flodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flodas   flodas Icon_minitimePen. 04 09, 2010 12:05 pm

O man tai viskas labai čia patinka, tiek bekas laabai šiltas ir mielas, tiek logo bei ikonos ;)
Atgal į viršų Go down
Paulinux.
Bankininkė



Pranešimų skaičius : 12
Join date : 2010-04-09

flodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flodas   flodas Icon_minitimePen. 04 09, 2010 12:19 pm

Man žiauriai norėtusi skyrelio veikėjai ir gal galit uždėt rangą?
Atgal į viršų Go down
Flairin.
Direktorė.
Flairin.


Pranešimų skaičius : 87
Join date : 2010-04-09
Age : 27
Miestas : Kaunas.

flodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flodas   flodas Icon_minitimePen. 04 09, 2010 12:20 pm

Tuojau bus :)
Atgal į viršų Go down
Paulinux.
Bankininkė



Pranešimų skaičius : 12
Join date : 2010-04-09

flodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flodas   flodas Icon_minitimeSk. 04 11, 2010 8:44 am

Man čia nesinori nei šunų vežtis, nei jų vedžiot nei ką daugiau daryt.
Bloga atmosfera kažko trūksta...
Atgal į viršų Go down
Elfen*

Elfen*


Pranešimų skaičius : 72
Join date : 2010-04-11

flodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flodas   flodas Icon_minitimeSk. 04 11, 2010 9:47 am

Iškart sakau, kad reiškiu labai savotišką nuomonę ;D.
Pats stilius(formatas aplamai) netinka prie dabartinio stiliaus. Backas ir logo neturi bendro vaizdo ir šiaip gal ir tvarkingai viskas parašyta, bet nu nepatinka ir tiek ; [
Ir vėl primenu, kad tai asmeninė mano nuomonė xD
Atgal į viršų Go down
Leey.
Direktorė.
Leey.


Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2010-03-31

flodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flodas   flodas Icon_minitimePir. 04 12, 2010 6:17 am

Tagi pakeičiau stiliu, nes daukam nepatiko ir reikia atsižvelgti į tai. Tai ką manote apie šį stiliu? :}
Atgal į viršų Go down
https://zimbo.forummotion.com
Paulinux.
Bankininkė



Pranešimų skaičius : 12
Join date : 2010-04-09

flodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flodas   flodas Icon_minitimePir. 04 12, 2010 6:26 am

Man labai fainas. xD
Mielas ir šeip tvarkingas.
Gerai padirbėjai. alien
Atgal į viršų Go down
Elfen*

Elfen*


Pranešimų skaičius : 72
Join date : 2010-04-11

flodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flodas   flodas Icon_minitimePir. 04 12, 2010 10:55 am

Logo mielas ir iconos superinės visai gražus, man patinka : )
Atgal į viršų Go down
Flairin.
Direktorė.
Flairin.


Pranešimų skaičius : 87
Join date : 2010-04-09
Age : 27
Miestas : Kaunas.

flodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flodas   flodas Icon_minitimePir. 04 12, 2010 11:14 am

Man irgi labai viskas gražu.
Tikrai šaunuolė Leey. :P ;)
Atgal į viršų Go down
Elia.

Elia.


Pranešimų skaičius : 8
Join date : 2010-04-12

flodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flodas   flodas Icon_minitimeAntr. 04 13, 2010 7:05 am

Labai fainai, jaukus forumas, man patinka <3*
Atgal į viršų Go down
Leey.
Direktorė.
Leey.


Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2010-03-31

flodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flodas   flodas Icon_minitimeTr. 04 14, 2010 7:02 am

Ačiū labai visoms. :*
Atgal į viršų Go down
https://zimbo.forummotion.com
Funt.*

Funt.*


Pranešimų skaičius : 16
Join date : 2010-04-15

flodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flodas   flodas Icon_minitimeKv. 04 15, 2010 7:07 am

Nerealus stiliukas. ; *
Atgal į viršų Go down
Frutella.

Frutella.


Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2010-04-21

flodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flodas   flodas Icon_minitimeTr. 04 21, 2010 4:46 am

Forumas nėra profesionaliai padarytas. Pagrindinis backas (fonas) per tamsus. Tuomet laaaaabai daug foto yra nukopijuota iš Granto, dar matosi nutrinti užrašai, o už neatsiklausima ar galima būtų paimti foto yra sau ant sąžinės. Flairin tai iš vis nevykelė :} IR baik tu čia mane ištrinynėt, nes tuoj raportinsiu forumotion už forumo admin eglesį :} Ir į el.paštą gausi gražų pranešimą, jei bus daugiau nei porą žmonių už tapatį prabalsavę, forumą ištrins ;] Taigi fuck off. ir trini fotkės. O leey tai išvis. Nei pasiklausei nei ką :} BETO taisyklės dar nufyrintos iš Granto :} taip pat veikla. Zebai. Dar foto žo, copy paste, and peace together ? joa :}
Atgal į viršų Go down
Flairin.
Direktorė.
Flairin.


Pranešimų skaičius : 87
Join date : 2010-04-09
Age : 27
Miestas : Kaunas.

flodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flodas   flodas Icon_minitimeTr. 04 21, 2010 11:18 am

Frutella.
Nesuprantu ką aš ištryninėju ir kokias man fotkes trinti... Ir prie ko čia tas elgesys? Ką padariau?
Atgal į viršų Go down
Frutella.

Frutella.


Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2010-04-21

flodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flodas   flodas Icon_minitimeTr. 04 21, 2010 12:46 pm

Na, kažkuri iš jūsų mane pašalino kai tik parašiau :}
Atgal į viršų Go down
Paulinux.
Bankininkė



Pranešimų skaičius : 12
Join date : 2010-04-09

flodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flodas   flodas Icon_minitimeKv. 04 22, 2010 6:31 am

Frutella.
Nevaryk čia ant flairin, koks dar elgesys. O jei ką forumas yra tikrai puikus ir jei tau nepatinka čiuoš iš čia. Atsirado ta kuri aiškina, jei ką ant to yra direktorės o ne tu.
Jos stengėsi ir kūrė tad tiesiai šviesiai tau sakau EIK ŠIKT. (Adminės atsiprašau)
O tu karve nerodyk ožių čia norės tave ir ištrins iš šio forumo tad gali nevaidinti čia tokia išmanėle. Nes matau, kad tu esi tik praščiokė ir moki tik vadovaut daune tu (kažin ar tai sugebi).

(Jei norit adminės dėkit man baną, įspėjimą dar ką už šitokius žodžius, bet Frutella. apsihopatė, išsigimėle, debilė, šliundra....)
Atgal į viršų Go down
Flairin.
Direktorė.
Flairin.


Pranešimų skaičius : 87
Join date : 2010-04-09
Age : 27
Miestas : Kaunas.

flodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flodas   flodas Icon_minitimeKv. 04 22, 2010 11:22 am

Frutella. niekada nieko dar nesu šalinusi ir kolkas tikrai nežadu, nes visi manau turi savo nuomonę ir turi teisę ją išreikšti.

Paulinux. taisyklėse aiškiai parašyta nesikeikti, tad gauni įspėjimą.
Atgal į viršų Go down
Frutella.

Frutella.


Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2010-04-21

flodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flodas   flodas Icon_minitimeKv. 04 22, 2010 12:09 pm

Paulina, a kokia tu čiučiūndra, nueik su tėveliais (jeigu tokius turi) į gero ir mandagaus elgesio kurselius, saulele. Čiučiūndra tu. Ne vieną žirgyną prižiūrėjau, o tuo lab šunyną, valkata tu :D nežinai ant ko rautis, a jo? Jeigu ne tu mane pašalinai Flairin, nepyk, bet kažkas vistiek taip padarė, o tu Paulyte, supista kalyte dink pati iš čia :DDD o aš pasakiau nuomuonę apie forumo stilių, beto apie jį nusimanau. :lol!: Asile, tu asile, asileeeeeee.
Atgal į viršų Go down
Paulinux.
Bankininkė



Pranešimų skaičius : 12
Join date : 2010-04-09

flodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flodas   flodas Icon_minitimePen. 04 23, 2010 4:22 am

Gerai gaunu įspėjimą o kdl jo negauna Fruitella.?
Ji jau antrą kartą pažeidžia taisykles. Įžeidė vartotoją ir jei ką dvi žinutės jos yra su keiksmažodžiais.


Fruitella tai bent nekaltink mano puseserės kol nežinai tiesos.
Ir pati čia atsirado teisuolė. Tai pirma išsiaiškint kas tave ištrynė o nestumk ant Flairin.
Prie ko čia aš valkata? Dėl teisybės visi supyksta.

Bėja mano nuomonė (jei kam rūpi)
Stiliukas jau kiek pabodo. Norėtusi kito
Atgal į viršų Go down
Molly.

Molly.


Pranešimų skaičius : 48
Join date : 2010-04-20
Miestas : Zarasai.

flodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flodas   flodas Icon_minitimePen. 04 23, 2010 7:12 am

Paulinux ir Frutella jūs raminkitės. Atėjo pasisakė Frutella savo nuomuonę ir taškas, nebūtina ateit ir apvaryti o poto dar daryti skandalą, ir negink Flairin. Jei nesupranti situacijos nereikia pult čia. Flairin ir pati gali atsakyti. KIVIRČAS BAIGTAS.

Mano nuomuonė jog šunynas neblogas aišku stilius nelabai atrodo kiek per rudeniškas. Reiktų naujo. O šeip galėtumėt ir geriau, tai yra ne tik tai kad sukurti boardus ir pradėti šunyno veiklą. Pvz : šunyno taurė, geriausias šuns prižiūrėtojas ir t.t. Beje pakeiskit smailus.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





flodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flodas   flodas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
flodas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Zimbo :: Žiupsnelis relybės :: Sandelys-
Pereiti į: