Zimbo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zimbo

Virtualus Šunynas
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Susipažinkime.

Go down 
AutoriusPranešimas
Molly.

Molly.


Pranešimų skaičius : 48
Join date : 2010-04-20
Miestas : Zarasai.

Susipažinkime. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Susipažinkime.   Susipažinkime. Icon_minitimePen. 04 30, 2010 9:56 am

Pradėsiu.


Dauguma galvoja, kad aš tokia tipo krūta, kieta bet taip nėra. Bent jau iš mano artimiausių draugų(Augustės, Aurelijos) neesu girdėjus to. Apie mane draugės sakytų jog esu kvailoka, šmaikšti, prikolna. Taigi mano vardas yra Gabija aišku norėčiau gražesnio bet ką jau bepadarysi. Man dešimt metų, mažai, ane?Esu žemo ūgio ( 1.31 m ) nepasakyčiau kad daug sveriu ( 32 kg ) Gyvenu Zarasų mieste. Auginu katę ir papūgas. Mėgstu gamint valgyt, dalyvaut renginiuose, būt su draugais, eiti pasivaikščioti, hugintis, kvailioti, fotografuoti, rašyti eiles, skaityti knygas, sedėti prie photošopo ir daug ko dar bet to nepaminėjau. Dažnai turiu bemieges naktis kuriomis rašau laiškus niekam į niekur ir niekaip. Nešioju akinius ir auginu gražią dailią nosį ir burną, rudas akis, soliaruminę odą( pagamintą naturaliai ).
Atgal į viršų Go down
 
Susipažinkime.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Zimbo :: Žiupsnelis relybės :: Plepalai-
Pereiti į: