Zimbo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zimbo

Virtualus Šunynas
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Šunų parkas

Go down 
+2
Elfen*
Leey.
6 posters
AutoriusPranešimas
Leey.
Direktorė.
Leey.


Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2010-03-31

Šunų parkas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Šunų parkas   Šunų parkas Icon_minitimePen. 04 09, 2010 8:24 am

Šiame parke galėsite pasivaiksčioti ramiai su savo šuniukais.Toliau paėjus yra žolyte, ten galės palakstyti jūsų šuniukai.

Šunų parkas I50_alg_middle_village_dogpark

Pavarge galėsite pailsėti su savo šunimis ant suoliuku.

Šunų parkas I17_01dog-park3


Paskutinį kartą redagavo Leey., Sk. 04 25, 2010 2:55 am. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
https://zimbo.forummotion.com
Elfen*

Elfen*


Pranešimų skaičius : 72
Join date : 2010-04-11

Šunų parkas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunų parkas   Šunų parkas Icon_minitimeTr. 04 14, 2010 1:05 pm

Ateiname su Hana. Ji iškart pradeda viską uostinėti ir žiurinėti. na o aš seku tiesiog paskui ją ir jos norus. Praėję jau puse parko atsisėdame ir truputį pailsinu Haną, bet dėl jos nekantrumo tesiame kelionę. Kaip Hana išsituština ;D ir jau daug ką apuosto išeiname atgal į namus.
Atgal į viršų Go down
Elfen*

Elfen*


Pranešimų skaičius : 72
Join date : 2010-04-11

Šunų parkas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunų parkas   Šunų parkas Icon_minitimePen. 04 16, 2010 9:25 am

Ateinu su Marliu. Truputį paėjusi į parko gilumą atsegu Marlį o pati atsisėdu ant suoliuko. Marlis iš kart išbėga atlikinėti savo reikalų nuolat žvilgtelėdamas į mane. Po pusvalandžio knygos skaitymo pasišaukiu šunį.
-Marli pas mane drauguži.
Šuo greitai iš nugaros pribėga pas mane. Prisegiau prie jo pavadėlį ir išėjome.
Atgal į viršų Go down
Elfen*

Elfen*


Pranešimų skaičius : 72
Join date : 2010-04-11

Šunų parkas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunų parkas   Šunų parkas Icon_minitimePen. 04 16, 2010 9:27 am

Atsivedžiau Haną. Iškart ją paleidau, nes parkas buvo visai tusčias. Vėl atsisėdau ant suoliuko ir pradėjau skaityti knygą. Hana bėgiojo netuoliese. Jai yoliau pabėgus į prievą pasišaugdavau ją arčiau ir vėl leisdavau daryti ką nori. Galiausiai ji pati atbėgo pas mane.
-Na ką jau baigei ?
Šuo palaižė mano rankas lyg pritardamas. Paglosčiau ją ir prisisegusi išėjome namo.
Atgal į viršų Go down
Elia.

Elia.


Pranešimų skaičius : 8
Join date : 2010-04-12

Šunų parkas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunų parkas   Šunų parkas Icon_minitimeŠt. 04 24, 2010 8:58 am

Atėjome su Hašišu ,bet Leey dar nebuvo, aš paleidau Hašišą ,kad pabėgiotų,tolumoje pamačiau keistą siluetą, bet kai jis priartėjo, pamačiau, kad tai Leey su šuniuku.
Atgal į viršų Go down
Leey.
Direktorė.
Leey.


Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2010-03-31

Šunų parkas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunų parkas   Šunų parkas Icon_minitimeŠt. 04 24, 2010 9:00 am

Greitu žingsniu traukėme prie Elos ir Hašišio. - Sveika,- uždususiu balsu išlemenau. Barney veržėsi į prieki prie draugo, atsegiau pasaitėli,kad nebesikankintų. - Na kaip tau sekasi? Alia išgražėjus. Šunų parkas 180345
Atgal į viršų Go down
https://zimbo.forummotion.com
Elia.

Elia.


Pranešimų skaičius : 8
Join date : 2010-04-12

Šunų parkas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunų parkas   Šunų parkas Icon_minitimeŠt. 04 24, 2010 9:03 am

-Sveika, oi gerai, kaip tau?- nusišypsojau.
Su Leey patraukėme toliau, pakviečiau šuniukus, nes buvo kažkur nuklajoja.
Atgal į viršų Go down
Leey.
Direktorė.
Leey.


Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2010-03-31

Šunų parkas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunų parkas   Šunų parkas Icon_minitimeŠt. 04 24, 2010 9:05 am

- Puikiai. Šunų parkas 86928 Einame gal link žolytės. ; D - Kas šeip naujo? What a Face
Atgal į viršų Go down
https://zimbo.forummotion.com
Elia.

Elia.


Pranešimų skaičius : 8
Join date : 2010-04-12

Šunų parkas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunų parkas   Šunų parkas Icon_minitimeŠt. 04 24, 2010 9:08 am

-Eime, Ai tai kad viskas per tapatį.., pas tave? kaip Barney laikosi?
Atgal į viršų Go down
Leey.
Direktorė.
Leey.


Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2010-03-31

Šunų parkas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunų parkas   Šunų parkas Icon_minitimeŠt. 04 24, 2010 9:12 am

- Nieko gero ir tuo pat nieko blogo. : D Barney kaip visada pilnos energinos. Abi šnekučiavomės. Kai praėjo maždaug pusvalandis nusprendėme grįžti. Apsisukom visis kartu į tuos pačius namučius. :}
Atgal į viršų Go down
https://zimbo.forummotion.com
Elfen*

Elfen*


Pranešimų skaičius : 72
Join date : 2010-04-11

Šunų parkas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunų parkas   Šunų parkas Icon_minitimeŠt. 04 24, 2010 12:32 pm

Ateinu su Hana ir Marliu. Suradusi suoliuką atsisėdu ir paleidžiu šunis. Abu nuskuodžia į priečingas puses o atlikę reikalus pradeda linksmai žaisti ant pievutės. Prisijungiu prie jų. Pamėtau kamuoliuką o jie greitai vienas po kito atneša jį man.
-Šaunuoliai.
Abu paglostau irpradedu eiti giliau į parką. Šunys bėgiodami aplink seka mane. Apbiem paduodu po skanėstą ir prisegu. Visi trys išeiname atgal.
Atgal į viršų Go down
Flairin.
Direktorė.
Flairin.


Pranešimų skaičius : 87
Join date : 2010-04-09
Age : 27
Miestas : Kaunas.

Šunų parkas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunų parkas   Šunų parkas Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 11:41 am

Lėtu žingsniu vaikštome su Leo parku skersai išilgai. Šis atlieka savo reikaliukus, surenku juos į maišiuką ir išmetu į šiukšlinę parke. Tada atsegu pavadėlį, iš išenės išsitraukiu kamuliuką, prisėdu ant suoliuko ir imu mėtyti kamuoliuką. Šis vis pagauna ir vėl atneša. Vėl pagauna ir vėl atneša. Po gero pusvalandžio žaidynių šis jau padusęs laksto pirmyn atlag ir vis neduoda kamuolio. Nusijuokiu ir pakylu nuo suoliuko.
-Taigi taigi. Didysis pavargo, - šypteliu ir prisegu pavadį. Paimu kamulį iš jo ir įsidedu kišenėn.
-Eime, - tariu ir paglostau galvą.
Atgal į viršų Go down
Dizz.

Dizz.


Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2010-04-10

Šunų parkas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunų parkas   Šunų parkas Icon_minitimeKv. 04 29, 2010 8:38 am

Atėjau čia su Grantu. Vaikštome ramiai asfaltuotu keliuku. Grantas bėgioja ant žolytės. Apsižiūrėjusi, ar nėra žmonių, paleidžiu šunį nuo pavadžio. Šis toli nuo manęs nenueina.
-Šaunuolis,- tariau.
Dar kiek laiko pasivaikščioję, sustojame ir prisėdame ant suoliuko. Šuo bėgioja aplinkui mane. Paskui pavargsta ir atsitupia šalia mano kojų.
dar du sykelius apėję parką, patraukiame namo.
Atgal į viršų Go down
Molly.

Molly.


Pranešimų skaičius : 48
Join date : 2010-04-20
Miestas : Zarasai.

Šunų parkas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunų parkas   Šunų parkas Icon_minitimePen. 04 30, 2010 10:33 am

Atėjome keturiese. Visi šunys lėkė į tris skirtingas puses, negalėjau jų suvaldyt.
-Ramiai,- pasigirdo balsas.
Atsegiau visiem trim pavadėlius ir šunys nuliuoksėjo į parko gilumą.
Derekas atsinešė pagalį, Salsa - kojinę na o Džiaivas surado pirštinę.
-Na ir kam jum tai?- nusijuokiau ir išsitraukiau iš tašytės tris didelius kaulus.
Šunys tiesiog prisiklijavo prie skanėstų, tašėje turėjau ir sausainukų kuriuos taip pat sumaitinau jiems. Po kiek laiko mes išėjome.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Šunų parkas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunų parkas   Šunų parkas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Šunų parkas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Šunų Registracija
» Šunų Išregistracija
» Šunų centras
» Šunų baseinas
» Šunų Hipodromai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Zimbo :: Įvažiavimas į gamta :: Šunų parkas-
Pereiti į: