Zimbo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zimbo

Virtualus Šunynas
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Mūsų šunyno laukai

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Leey.
Direktorė.
Leey.


Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2010-03-31

Mūsų šunyno laukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mūsų šunyno laukai   Mūsų šunyno laukai Icon_minitimePen. 04 09, 2010 8:26 am

Vasara čia būna taip gražu,kad jautiesi lyg pasakoj. Taigi linkiu visiems smagaus laiko.

Mūsų šunyno laukai I80_01laukai
Atgal į viršų Go down
https://zimbo.forummotion.com
Leey.
Direktorė.
Leey.


Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2010-03-31

Mūsų šunyno laukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų šunyno laukai   Mūsų šunyno laukai Icon_minitimeŠt. 04 10, 2010 10:27 am

Su Ashley nuo namų patraukėme link laukų. Papūtė smarkokas vėjas,tad teko užsisegti striukę. ; D Ashley ėjo priekyje,bet pavadėlio visai netampė. Galiausiai prėjome didžiulius laukus nusegiau pasaitėlį,nes kaip ir kitų šunų nebuvo matyti ir taip Ashley nepiktybinė.Kalytė nedvėjodama nubėgo kiek šonan, atliko visus reikalus ir prašėsi žaisti. Pamėčiau kamuoliuką, kiekvieną syk ji man noriai atnešdavo. Po maždaug pusvalanduko patraukėme namučio.
Atgal į viršų Go down
https://zimbo.forummotion.com
Elfen*

Elfen*


Pranešimų skaičius : 72
Join date : 2010-04-11

Mūsų šunyno laukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų šunyno laukai   Mūsų šunyno laukai Icon_minitimeSk. 04 25, 2010 12:18 pm

Ateiname su Marliu ir Hana.
-Eii... raminkitės.
Jau pikčiau pasakau kaip šunys supranta, kad tuoj gaus pabėgioti ir ima šuoliais ristis į priekį. Timteliu pavadžius ir liepiu jiems sėsti.
-Šaunuoliai : )
Abu paglostau ir atsegu pavadėlius. Jie iškart galingai kartu nurūksta ir pradeda atlikinėti reikalus. Kaip jų nebematau pašaukiu.
-Ciu ciu ciu xDDD
Jie iškart prisistato man prie kojų.
-Gerai bėkit ;D
Pasivaikštom kokias dvi valnadas.
-Pas mane.
Pašvilpauju ir pašaukiu šunis. Jie atbėga pas mane. Prisegu prie jų pavadėlius ir paglostau.
-Šaunuoliai mano : )
Išeiname visi kartu : )
Atgal į viršų Go down
Flairin.
Direktorė.
Flairin.


Pranešimų skaičius : 87
Join date : 2010-04-09
Age : 27
Miestas : Kaunas.

Mūsų šunyno laukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų šunyno laukai   Mūsų šunyno laukai Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 12:41 pm

Ateinu su Izzy. Šis šoliuoja po plačią pievą, viską aplink uostinėja ir amsi ką nors pamatęs. Paleidžiu nuo pavadžio ir šis nuskuodžia atlikti reikalų. Baigęs pribėga prie manęs ir kviečia palakstyti. Sukikenu ir puolu vytis jį. Šis lodamas bėga ir vis bando užlįsti prieš mane. Vis juokiuosi ir vis nustumiu jį. Tačiau jis atkakliai bando ir toliau lįsti prieš mane ir vis linksmai kandžioja man kojas ;D
Galiausiai pavargę patraukiame namo...
Atgal į viršų Go down
Leey.
Direktorė.
Leey.


Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2010-03-31

Mūsų šunyno laukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų šunyno laukai   Mūsų šunyno laukai Icon_minitimePen. 04 30, 2010 7:34 am

Ateinu su Barney šis bėgioja ir strykšioja per aukštą žolę. Mūsų šunyno laukai 832470 - Jo, jo išsidūkt, namuose būsi ramutėlis kaip belgas. : D Mūsų šunyno laukai 54395 Šis pamatė paukštį ir nusivijo tolyn.
- Haha pasinaudosiu progą ir pabėgsiu. Barney pamatė,kad bėgu namučio pradėjo vytis ir aplenkė. - Ėch greituolis, mūsų jėgos nelygios. Mūsų šunyno laukai 219388 Padaviau skanėstą. Šiektiek pavarge, lėtai patraukėme namučio. Mūsų šunyno laukai 72606
Atgal į viršų Go down
https://zimbo.forummotion.com
Molly.

Molly.


Pranešimų skaičius : 48
Join date : 2010-04-20
Miestas : Zarasai.

Mūsų šunyno laukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų šunyno laukai   Mūsų šunyno laukai Icon_minitimeSk. 05 02, 2010 1:26 am

Kadangi neturėjau daug laiko atėjome čionai. Pažaidėme. Ir išėjome. Mūsų šunyno laukai 792829
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mūsų šunyno laukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mūsų šunyno laukai   Mūsų šunyno laukai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Mūsų šunyno laukai
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Mūsų Šunyno Stilistė
» Šunyno Taisyklės
» Šunyno personalas
» Šunyno sąskaita
» Šunyno Veterinarė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Zimbo :: Įvažiavimas į gamta :: Gamta-
Pereiti į: