Zimbo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zimbo

Virtualus Šunynas
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Ežeras netoli miško

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Leey.
Direktorė.
Leey.


Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2010-03-31

Ežeras netoli miško Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ežeras netoli miško   Ežeras netoli miško Icon_minitimePen. 04 09, 2010 8:28 am

Čia galėsite ateiti išsimaudyti ar paplaukioti valtele. Krantas dektas smėliu.

Ežeras netoli miško I55_3377991049_df9f684351
Atgal į viršų Go down
https://zimbo.forummotion.com
Flairin.
Direktorė.
Flairin.


Pranešimų skaičius : 87
Join date : 2010-04-09
Age : 27
Miestas : Kaunas.

Ežeras netoli miško Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežeras netoli miško   Ežeras netoli miško Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 12:09 pm

Ateinam su Hera pasivaikščioti prie ežero. Vaikštom ramiai kaip visada. Ji atlieka reikalus ir patenkinta savimi iškėlusi galvą uosto orą. Paglostau galvą ir atsegu pavadį. Ji aplenkia mane ir skuodžia tiesiai į priekį. Nusijuokiu.
-Hera!!! Nebėk toli, - sušunku.
Priešakyje matau ją ir tuo džiaugiuosi. Ji neturėtų bėgti kur nors. Štai laksto pirmyn atgal, pribėgo prie ežero ir ėmė lakti vandenį. Nusijuokiu. "Dar peršals.." Prieinu prie jos.
-Meilute, negerk, nes vanduo tai šaltas, - tariu ir paimu už antkaklio kad patraukčiau nuo vandens.
Ji pasipriešina man ir šauna pirmyn. Į vandenį!!!!!
-Hera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ši tik iriasi kojytėm ir linksmai plaukioja, tačiau greitai išlipa į krantą ir purtydamasi aptaško mane.
-Ei! - sušunku ir nusijuokiu. -Greitai namo, nes susirgsi tikrai! - prisegu pavadį ir su nuotaika varom namo.
Atgal į viršų Go down
Dizz.

Dizz.


Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2010-04-10

Ežeras netoli miško Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežeras netoli miško   Ežeras netoli miško Icon_minitimeTr. 04 28, 2010 10:10 am

Su duce ateiname prie ežero. Apsidairau. Gamta tiesiog nuostabi. Aukštėsniose žolėse cirpia žiogai.
Atsegu Dulcinėją nuo pavadžio. Jinai nubėga prie ežero. Arteinu šalia jos.
-Gražu, a?- tariu.
Atsisėdu ant sėlėto kranto. Išį kuprinės išsitraukiu šuniuko megztinuką. Aprengiu. Metu kamuoliuką toliau nuo kranto. Duci man jį ištikinai atbeša.
-Šaunuolė,- pagiriu savo mergytę ir paglostau galvytę. Kiek laiko dar pažaidėme. Kai Duci toliau nuo ežero atliko visus reikalius, patraukėme namų link.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ežeras netoli miško Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežeras netoli miško   Ežeras netoli miško Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Ežeras netoli miško
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Miško Takas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Zimbo :: Įvažiavimas į gamta :: Gamta-
Pereiti į: